ПК "Мастер"

Виробничий кооператив «Майстер» був створений в 1988 році в Харкові. Наше підприємство — одне з перших малих приватних підприємств і в СРСР, і в Україні. Перші настільні економічні ігри («БІЗНЕС» і «ДІЛО») були розроблені і виготовлені кооперативом в далекому 1989 році. Відтоді кількість ігор постійно зростає, вони стають більш різноплановими і різноманітними. На сьогоднішній день асортимент налічує близько 200 найменувань для будь-якого віку. Це розвиваючі логічні ігри для малят від трьох років; ігри для молодших школярів, які допомагають їм пізнавати навколишній світ граючи; ігри для проведення дозвілля в сімейному колі чи у веселій компанії.

Гра — найважливіший елемент нашого життя, це окремий особливий світ, в який занурюється малюк чи дорослий. При цьому надзвичайно важливе значення має живе спілкування, яке виникає між її учасниками під час гри. Саме воно є цінною складовою старих добрих настільних ігор і не залишає комп’ютерним шансу в конкуренції з ними.

Якість наших товарів підтверджується Декларацією про відповідність продукції вимогам технічного регламенту безпечності іграшок та Сертифікатом відповідності. Велике значення для нас має те, що наша продукція є затребуваною у покупців, і це дає потужний стимул для розробки і виробництва нових ігор. Ми прагнемо того, щоб з іграми від «Майстра» завжди було цікаво, корисно, азартно і захопливо!